Ремонт змішувача
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Змішувач - необхідна частина сантехніки, яка хоч і рідко виходить з ладу, але все ж таки ламається. Найчастіше це відбувається несподівано. У такому випадку наш сервіс готовий допомогти вам. Ми діагностуємо поломку та виконаємо ремонт або заміну змішувача якісно та швидко. У нашій команді працюють професіонали з великим досвідом роботи, які можуть знайти підхід до сантехніки будь-якого типу та конфігурації.

Ремонт унітазу
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Поломка унітазу - одна з найменш приємних проблем з домашньою сантехнікою. Як і більшість поломок, унітаз або його складові виходять з ладу несподівано, відповідно, що з цим робити, ніхто не знає. Наша команда професійних сантехніків зробить все, щоб ваш унітаз знову справно працював. Ми виконаємо ремонт швидко та якісно, ​​а також надамо консультації з приводу природи поломки та як уникнути її у майбутньому.

О НАС

Мой Сантехник - только профессиональные мастера, только оригинальные запасные части, только качественный ремонт с гарантией. Быстро, качественно, по разумной цене. Мы дорожим нашей репутацией и нашими клиентами.

Наши адреса

Время работы мастеров с 9:00 - 20:00
Работаем по всему Киеву и области
г. Киев, проспект Голосеевский 93
г. Киев, ул. Бурмистенко 4
г. Киев, проспет Науки

Телефон

Найти

Заказать
звонок