Прочищення труб опалення
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Опалювальна система, що справно працює, - запорука комфортної температури будинку, причому не тільки взимку, але і влітку. На жаль, найпопулярнішим теплоносієм у київських будинках є вода, яка не відрізняється високою якістю - солі кальцію, магнію, натрію, окис заліза, що містяться у складі, згодом утворюють накип на внутрішніх стінках опалювальних труб. У багатоквартирних будинках чистка проводиться вкрай рідко, внаслідок чого утворюються такі шари накипу, що теплоносій проходить важко. Ось до чого призводить забруднення труб опалення:

  • порушення циркуляції тепла
  • зниження пропускної спроможності труб
  • погіршення процесу теплообміну

Ремонт батарей опалення
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Батареї опалення – те, що забезпечує комфортну температуру в будинку, офісі, квартирі. Встановлюючи батареї опалення, всі хочуть, щоб система працювала довго і якнайрідше виходила з ладу. Однак часто не все так райдужно, як хотілося б, тому ремонт батарей опалення - те, що вам потрібно, якщо радіатори починають текти. Наша компанія готова надати найкращих сантехніків для усунення всіх неполадок у роботі опалювальної системи у найкоротші терміни.

Встановлення батарей
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Необхідність встановлення батарей опалення – ситуація, з якою рано чи пізно стикаються практично всі. Заміна стояка, необхідність утеплити будинок, прорив опалювальних комунікацій або ремонт у квартирі – все це призводить до необхідності вибрати, купити та встановити нові батареї. Самостійно з цим впоратися дуже складно, особливо якщо немає профільних знань, тому ми пропонуємо скористатися послугами наших сантехніків. Ми проведемо всі роботи зі встановлення батарей опалення у Києві швидко та якісно, ​​допоможемо визначитись з вибором, а також проконсультуємо з приводу експлуатації.

Монтаж труб опалення
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Монтаж труб опалення – відповідальний захід, до якого потрібно підходити з певними навичками та знаннями. Займатися встановленням труб самостійно – небезпечно: уявіть, якою має бути температура теплоносія (води), щоб обігріти цілий будинок. Фактично, в трубах тече майже окріп - температура води сягає 80-100 ° C, а тиск - 10 атмосфер, і якщо неакуратний або непрофесійний монтаж призведе до прориву, доведеться розбирати стіну. Наш сервіс “Мій сантехнік” пропонує повний комплекс послуг із встановлення труб опалення у Києві – від розробки проекту до введення системи в експлуатацію.

О НАС

Мой Сантехник - только профессиональные мастера, только оригинальные запасные части, только качественный ремонт с гарантией. Быстро, качественно, по разумной цене. Мы дорожим нашей репутацией и нашими клиентами.

Наши адреса

Время работы мастеров с 9:00 - 20:00
Работаем по всему Киеву и области
г. Киев, проспект Голосеевский 93
г. Киев, ул. Бурмистенко 4
г. Киев, проспет Науки

Телефон

Найти

Заказать
звонок